Poznaj naszych Partnerów
lub zostań jednym z nich

Współpracujemy i chcemy współpracować z najlepszymi.
Jesteśmy otwarci na współpracę i dostarczamy sprawdzonych narzędzi biznesowych do budowania kanału sprzedaży.

 

Nasi Partnerzy

BIELBIT sp. z o.o.

Firma BIELbit specjalizuje się w dziedzinie kompleksowej obsługi Klienta, począwszy od analizy jego indywidualnych potrzeb, poprzez tworzenie oprogramowania oraz jego wdrażanie, po dostawę sprzętu komputerowego wraz z całą infrastrukturą informatyczną.

Firma zajmuje się dostawą licencji i usług TaskCentre w ramach rozwiązań TaskCentre dla InsERT GT, TaskCentre dla Nexo/PRO, TaskCentre dla NAVIREO

TELEFON

+48 33 472 33 33
+48 33 472 33 30

ADRES

Ul. Komorowicka 45, 43-300 Bielsko-Biała

ROB-COM ROBERT BŁASZCZAK SP.J.

Firma ROB-COM działa na polskim rynku od ponad 20 lat jako integrator systemów informatycznych i cieszy się zaufaniem oraz dobrą opinią wśród klientów. „Dzieje się tak dlatego, że starannie dobieramy produkty (oprogramowanie, sprzęt, usługi) do potrzeb klientów, a wszelkie nowości, zanim znajdą się w ofercie są dokładnie sprawdzane przez naszych specjalistów pod względem funkcjonalności i niezawodności. Chętnie pomożemy rozwiązać nawet najprostszy problem.”

Firma zajmuje się dostawą licencji i usług TaskCentre® w ramach rozwiązań TaskCentre dla SAP Business One.

TELEFON

+48 71 367 00 52

ADRES

Ul. Gajowa 21, 50-519 Wrocław

AKCES.PRO

Akces jest uznanym dostawcą i integratorem nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Firma posiada 15 letnie doświadczenie na rynku krajowym, oferując kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Oferta zbudowana jest na know-how w dziedzinie efektywnego zarządzania oraz nowoczesnej technologii informatycznej, wspierającej procesy biznesowe.

Firma zajmuje się dostawą licencji i usług TaskCentre® w ramach rozwiązań TaskCentre dla InsERT GT, TaskCentre dla Nexo/PRO, TaskCentre dla NAVIREO.
AKCES.PRO projektuje również narzędzia dla TaskCentre® (TaskCentre® Tools).

TELEFON

+48 56 660 23 45

WWW

akces.pro

ADRES

Ul. Józefa Wybickiego 47, 87-100 Toruń

Dołącz do nas

Dowiedz się jak zostać naszym Partnerem, poznać możliwości jakie daje TaskCentre® i automatyzacja w przedsiębiorstwach i jak możesz zwiększyć swoją ofertę razem z nami.