zostań partnerem

Partnerzy

Nasi partnerzy

BIELBIT sp. z o.o.


Firma BIELbit specjalizuje się w dziedzinie kompleksowej obsługi Klienta, począwszy od analizy jego indywidualnych potrzeb, poprzez tworzenie oprogramowania oraz jego wdrażanie, po dostawę sprzętu komputerowego wraz z całą infrastrukturą informatyczną.

Firma zajmuje się dostawą licencji i usług BPA Platform w ramach rozwiązań BPA Platform dla InsERT GT, BPA Platform dla Nexo/PRO, BPA Platform dla NAVIREO

Adres

ul. Komorowicka 45
43-300 Bielsko-Biała

ROB-COM ROBERT BŁASZCZAK SP.J.


Firma ROB-COM działa na polskim rynku od ponad 20 lat jako integrator systemów informatycznych i cieszy się zaufaniem oraz dobrą opinią wśród klientów. „Dzieje się tak dlatego, że starannie dobieramy produkty (oprogramowanie, sprzęt, usługi) do potrzeb klientów, a wszelkie nowości, zanim znajdą się w ofercie są dokładnie sprawdzane przez naszych specjalistów pod względem funkcjonalności i niezawodności. Chętnie pomożemy rozwiązać nawet najprostszy problem.”

Firma zajmuje się dostawą licencji i usług BPA Platform w ramach rozwiązań BPA Platform dla SAP Business One.

Adres

ul. Gajowa 21, 50-519 Wrocław

AKCES.PRO


Akces jest uznanym dostawcą i integratorem nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Firma posiada 15 letnie doświadczenie na rynku krajowym, oferując kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Oferta zbudowana jest na know-how w dziedzinie efektywnego zarządzania oraz nowoczesnej technologii informatycznej, wspierającej procesy biznesowe.

Firma zajmuje się dostawą licencji i usług BPA Platform w ramach rozwiązań BPA Platform dla InsERT GT, BPA Platform dla Nexo/PRO, BPA Platform dla NAVIREO.
AKCES.PRO projektuje również narzędzia dla BPA Platform (BPA Platform Tools).

Adres

ul. Józefa Wybickiego 47, 87-100 Toruń 

Dołącz do nas

Dowiedz się jak zostać naszym Partnerem, poznaj możliwości jakie daje BPA Platform i automatyzacja w przedsiębiorstwach i jak możesz zwiększyć swoją ofertę razem z nami.

Orbis Software Polska Sp. z o.o.


Siedziba
ul. Wagonowa 10, Wrocław
T: +48 730 000 481
E: biuro@orbis-software.pl
NIP: 8943046669
KRS: 0000466567

Spotkaj się z nami
Social Media